| Brand Name: | RST |
| Model Number: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 1300-1750USD |
| Delivery Time: | 20 dagen |
| Payment Terms: | T/T |
Deze volledig automatische filmwikkelmachine is ontworpen voor intelligente logistieke opslagtoepassingen en biedt een stabiele ondersteuning tijdens transport en opslag en voorkomt schade aan goederen.De verpakkingsmachine met strekkend wikkelen is speciaal ontworpen voor filmverpakking op pallets vol goederen.
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Automatische filmwikkelmachine |
| Plaats van oorsprong | China |
| Gedreven type | Elektrisch |
| Spanning | 220V/380V (aanpasbaar) |
| Afmeting ((L*W*H) | 2500*2450*1650 mm |
| Draaiplaatlagers | 2000 kg |
| Effectieve verpakkingen | 1650 mm |
| Rotatiesnelheid | 1-15 Frequentieomrekeningssnelheidsregeling 15-25 Stack/H |
| Gewicht | 420 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Model | Voorrekken |
|---|---|
| Diameter van draaitafel | 1650 mm |
| Wikkelhoogte | 2500 mm |
| Lagers voor apparatuur | 2000 kg |
| Rotatiesnelheid | 0-12rpm Verstelbaar |
| Hoogte van de draaitafel | 80 mm |
| Vermogen/spanning | 1.32KW / AC220V |
| Controlesysteem | Geïmporteerd Infineon ABD-bord, drie in één Geïntegreerde zelfontwikkelde frequentiekonverter Wuxi ruisida touchscreen |
| Dikte van de schijf | 8 mm/Q235b materiaal |
| Ketting | 4 punten /5 punten 12A |
| bedden bedden | φ68 |
| Kolomvak | 1.5 mm |
| De dikte van de vloer | 8 mm |
| Lagers | In eigen land geproduceerd |
| Grootte van de apparatuur | 1650 mm-2500 mm-2450 mm |
| Gewicht van de apparatuur | 420 kg |