| Brand Name: | RST |
| Model Number: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 1300-1750USD |
| Delivery Time: | 20 روز |
| Payment Terms: | T/T |
این ماشین پیچ فلمی کاملا خودکار برای کاربردهای ذخیره سازی لجستیکی هوشمند طراحی شده است، که در طول حمل و نقل و ذخیره سازی پشتیبانی پایدار را فراهم می کند و در عین حال از آسیب به کالاها جلوگیری می کند.دستگاه بسته بندی کشش پیچ به طور خاص برای بسته بندی فیلم بر روی پالت های پر از کالاها طراحی شده است.
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| نام محصول | ماشین پیچ فلمی اتوماتیک |
| محل پیدایش | چین |
| نوع رانده شده | برق |
| ولتاژ | 220V/380V (تخصیص پذیر) |
| ابعاد ((L*W*H) | ۲۵۰۰*۲۴۵۰*۱۶۵۰ میلی متر |
| محموله چرخ دار | 2000kg |
| بسته بندی موثر | 1650 میلی متر |
| سرعت چرخش | 1-15 تنظیم سرعت تبدیل فرکانس 15-25 Stack / H |
| وزن | ۴۲۰ کیلوگرم |
| تضمین | 1 سال |
| مدل | پیش کشویی |
|---|---|
| قطر صفحه پخش | 1650 میلی متر |
| ارتفاع پیچ | ۲۵۰۰ میلی متر |
| قرار دادن تجهیزات | 2000kg |
| سرعت چرخش | 0-12rpm قابل تنظیم |
| ارتفاع دستگاه چرخش | 80 میلی متر |
| قدرت/ ولتاژ | 1.32KW / AC220V |
| سیستم کنترل | برد وارداتی Infineon ABD، سه در یک تبدیل فرکانس یکپارچه خود توسعه Wuxi ruisida صفحه لمسی |
| ضخامت دیسک | مواد 8mm/Q235b |
| زنجیره | 4 امتیاز /5 امتیاز 12A |
| پوشش تخت خواب | φ68 |
| جعبه ستون | 1.5 میلی متر |
| ضخامت کف | 8 میلی متر |
| قرار دادن | ساخت داخلی |
| اندازه تجهیزات | 1650mm-2500mm-2450mm |
| وزن تجهیزات | ۴۲۰ کیلوگرم |