| Brand Name: | RST |
| Model Number: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 1300-1750USD |
| Delivery Time: | 20 Gün |
| Payment Terms: | T/T |
Bu tam otomatik film sarma makinesi, akıllı lojistik depolama uygulamaları için tasarlanmıştır, nakliye ve depolama sırasında malların zarar görmesini önlerken stabil destek sağlar. Streç sarma paketleme makinesi, mallarla dolu paletlere film sarmak için özel olarak tasarlanmıştır.
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | Otomatik Film Sarma Makinesi |
| Menşe Yeri | Çin |
| Tahrik Tipi | Elektrikli |
| Voltaj | 220v/380V (Özelleştirilebilir) |
| Boyut (U*G*Y) | 2500*2450*1650mm |
| Döner Tabla Yatağı | 2000kg |
| Etkin Paketleme | 1650mm |
| Dönüş Hızı | 1-15 Frekans Dönüşüm Hız Düzenlemesi 15-25 Yığın /H |
| Ağırlık | 420kg |
| Garanti | 1 Yıl |
| Model | Ön Germe |
|---|---|
| Döner Tabla Çapı | 1650mm |
| Sarma Yüksekliği | 2500mm |
| Ekipman Yatağı | 2000kg |
| Dönüş Hızı | 0-12rpm Ayarlanabilir |
| Döner Tabla Yüksekliği | 80mm |
| Güç/Voltaj | 1.32KW / AC220V |
| Kontrol Sistemi | İthal Infineon ABD kartı, üçü bir arada Entegre kendi geliştirdiği frekans dönüştürücü Wuxi ruisida dokunmatik ekran |
| Disk Kalınlığı | 8mm/Q235b malzeme |
| Zincir | 4 nokta /5 nokta 12A |
| Kaplama Kılıfları | φ68 |
| Sütun Kutusu | 1.5mm |
| Zemin Kalınlığı | 8mm |
| Yatak | Yerli Üretim |
| Ekipman Boyutu | 1650mm-2500mm-2450mm |
| Ekipman Ağırlığı | 420kg |