| Brand Name: | RST |
| Model Number: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 1300-1750USD |
| Delivery Time: | 20 dni |
| Payment Terms: | T/T |
Ta w pełni automatyczna maszyna do nawijania folii jest przeznaczona do inteligentnych zastosowań magazynowania logistycznego, zapewniając stabilne wsparcie podczas transportu i przechowywania, jednocześnie zapobiegając uszkodzeniu towarów. Maszyna do pakowania z nawijaniem stretch jest specjalnie zaprojektowana do owijania folią palet pełnych towarów.
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Automatyczna maszyna do nawijania folii |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Typ napędu | Elektryczny |
| Napięcie | 220V/380V (możliwość dostosowania) |
| Wymiary (dł. * szer. * wys.) | 2500*2450*1650mm |
| Nośność obrotnicy | 2000kg |
| Efektywna szerokość pakowania | 1650mm |
| Prędkość obrotowa | Regulacja prędkości konwersji częstotliwości 1-15, 15-25 palet/h |
| Waga | 420kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Model | Pre-stretch |
|---|---|
| Średnica obrotnicy | 1650mm |
| Wysokość nawijania | 2500mm |
| Nośność urządzenia | 2000kg |
| Prędkość obrotowa | 0-12 obr./min regulowana |
| Wysokość obrotnicy | 80mm |
| Moc/napięcie | 1.32KW / AC220V |
| System sterowania | Importowana płyta Infineon ABD, zintegrowany samorozwojowy falownik Wuxi ruisida z ekranem dotykowym |
| Grubość talerza | 8mm/materiał Q235b |
| Łańcuch | 4 punkty / 5 punktów 12A |
| Osłony | φ68 |
| Skrzynia kolumnowa | 1.5mm |
| Grubość podłogi | 8mm |
| Łożysko | Krajowe |
| Rozmiar urządzenia | 1650mm-2500mm-2450mm |
| Waga urządzenia | 420kg |