| Brand Name: | RST |
| Model Number: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 1300-1750USD |
| Delivery Time: | 20 Ημέρες |
| Payment Terms: | T/T |
Αυτή η πλήρως αυτόματη μηχανή περιτύλιξης φιλμ έχει σχεδιαστεί για εφαρμογές έξυπνης αποθήκευσης logistics, παρέχοντας σταθερή υποστήριξη κατά τη μεταφορά και την αποθήκευση, ενώ αποτρέπει τη ζημιά στα αγαθά. Η μηχανή συσκευασίας περιτύλιξης με ελαστικό φιλμ είναι ειδικά σχεδιασμένη για περιτύλιξη με φιλμ σε παλέτες γεμάτες με αγαθά.
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Αυτόματη μηχανή περιτύλιξης φιλμ |
| Τόπος προέλευσης | Κίνα |
| Τύπος κίνησης | Ηλεκτρικός |
| Τάση | 220v/380V (Προσαρμόσιμο) |
| Διαστάσεις (Μ*Π*Υ) | 2500*2450*1650mm |
| Φέρουσα ικανότητα περιστρεφόμενου δίσκου | 2000kg |
| Αποτελεσματικό πλάτος συσκευασίας | 1650mm |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1-15 ρύθμιση ταχύτητας μετατροπής συχνότητας 15-25 στοίβες /H |
| Βάρος | 420kg |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Μοντέλο | Προ-τεντώματος |
|---|---|
| Διάμετρος περιστρεφόμενου δίσκου | 1650mm |
| Ύψος περιτύλιξης | 2500mm |
| Φέρουσα ικανότητα εξοπλισμού | 2000kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-12rpm Ρυθμιζόμενη |
| Ύψος περιστρεφόμενου δίσκου | 80mm |
| Ισχύς/τάση | 1.32KW / AC220V |
| Σύστημα ελέγχου | Εισαγόμενη πλακέτα Infineon ABD, τριών σε ένα Ενσωματωμένος αυτόνομος μετατροπέας συχνότητας οθόνη αφής Wuxi ruisida |
| Πάχος δίσκου | 8mm/υλικό Q235b |
| Αλυσίδα | 4 σημεία /5 σημεία 12A |
| Καλύμματα | φ68 |
| Κολωνάκι | 1.5mm |
| Πάχος δαπέδου | 8mm |
| Ρουλεμάν | Εγχώριας κατασκευής |
| Μέγεθος εξοπλισμού | 1650mm-2500mm-2450mm |
| Βάρος εξοπλισμού | 420kg |