| Brand Name: | Ruisitong |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 1500-1800USD |
| Delivery Time: | 20 dagen |
| Payment Terms: | T/T |
Automatische stretchfolie wikkelapparatuur bindt goederen stevig met stretchfolie, wat zorgt voor robuuste bescherming tijdens verzending of opslag. Dit industriële gereedschap beschermt tegen krassen, lekken en breuken, waardoor het zeer geschikt is voor gebruik in logistiek, magazijnbeheer en productieomgevingen.
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Bediening | Schneider Touchscreen |
| Touchscreen | 7 inch kleurentouchscreen |
| Zakgewicht | 100-5000ml |
| Meetnauwkeurigheid | ±0.5-5g |
| Gebruik | Alle soorten poeder |
| Conditie | Nieuw |
| Zakprestaties | Kussenzak |
| Gemaakt van | Mild Staal/Roestvrij Staal |
| Model | CF8-200 |
| Modelnr. | SUN-420 |
| Volume | 2000ml |
| Kerncomponenten | Drukvat, Pomp |
| Nettogewicht | 450KG |
| Type Aandrijving | Impeller rotatie |
| Besturingssysteem | OMRON PLC en OMRON touchscreen |