| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 20 Gün |
| Payment Terms: | T/T |
Pervane yan kaydırmalı paketleme makinesi, malzemeleri ölçmek için bir pervane kullanır ve torba ağzını açıp kapatmak ve malzemeleri doldurmak için bir yan kaydırma mekanizmasına dayanır. Kuru karışımlı harç, çimento ve benzeri maddeler dahil olmak üzere granül veya toz bazlı yapı malzemelerinin otomatik paketlenmesi için çok uygundur.
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Güç | 1.5KW |
| Torba Mühürleme | Paketleme Makinesi |
| Çalışma | Dokunmatik Ekran Schneider |
| Garanti | 1 yıl |
| Kenar Mühür Genişliği | 5 ila 10 mm (0,2" ila 0,4") |
| Model No | SUN-420 |
| Tam Otomatik | Evet |
| Renk | Doğal |
| Makine Kullanımı | Her türlü toz |
| Burgulu Doldurucu | Dozajlama |
| Paketleme | Toz |
| Ölçüm Aralığı | 10-1000g |
| Güncelleme | Sürekli |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Paketleme Boyutu | 60mm |
| Paketleme Hızı | 550 - 600 torba/saat |
| Hassasiyet | ±0.3kg |
| Paketleme Türü | Vana Torbası |
| Boyut | 1450mm × 660mm × 1200mm |
| Hacim | 1.2m³ |