| Brand Name: | RST |
| Model Number: | RST-130 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 7-10 iş günü |
| Payment Terms: | T/T |
Seramik Karo Yapıştırıcı Tozu Dolumu İçin Özel Ultrasonik Paketleme Makinesi
| Uygulanabilir malzemeler | Endüstriyel tozlar |
| Sızdırmazlık yöntemi | Ultrasonik sıcak eriyik sızdırmazlık |
| Paketleme aralığı | 10kg ~ 50kg/torba |
| Paketleme doğruluğu | 0.1% ~ 0.3% |
| Paketleme hızı | 4-6 torba/dakika |
| Güç gereksinimleri | 220V/380V (bölgelere göre ayarlanabilir) |
| Güç | 200W/4KW (bölgelere göre ayarlanabilir) |
| Gaz kaynağı gereksinimleri | 0.6~0.8MPa |
| Besleme sistemi | Vida ölçümü ve titreşim destekli boşaltma |
| Ağırlık | 450kg |
| Boyut | 1500mm×660mm×2000mm |
Harç ultrasonik paketleme makinesi, toz/granül yapı malzemesi torba ağızlarının (örneğin, kuru karışım harç, yapı harcı) moleküler sürtünme ısı üretimi yoluyla anında füzyonunu sağlayarak yüksek yoğunluklu sızdırmaz bir arayüz oluşturmak için ultrasonik yüksek frekanslı titreşimi temel teknoloji olarak kullanır.
Geleneksel ısı sızdırmazlığına kıyasla, kesme mukavemeti %40'tan fazla artar. Gradyan basınçlandırma ve çok katmanlı sızma önleyici tasarımın dahil edilmesi, su/oksijen girişini ve ince partikül sızıntısını etkili bir şekilde engeller. Ultrasonik enerji doğru bir şekilde kontrol edilebilir ve 1-3 mm kadar dar sızdırmazlık genişliği gerçekleştirilebilir ve sızdırmazlık kalitesi stabildir ve sızdırmazlık etkisi iyidir.
Sızdırması kolay yapı malzemeleri tozu için doğru sızdırmazlık, malzeme kaybını azaltabilir, işletmelerin ekonomik kayıplarını azaltabilir ve toz sızıntısının neden olduğu çevresel kirliliği ve güvenlik tehlikelerini önleyebilir.
| Paketleme aralığı | 10kg ~ 50kg/torba |
| Marka | RST |
| Boyut | 1500mm×660mm×2000mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 450kg |
| Paketleme doğruluğu | 0.1% ~ 0.3% |
| Sızdırmazlık yöntemi | Ultrasonik sıcak eriyik sızdırmazlık |
| Güç gereksinimleri | 220V/380V |
| Gaz kaynağı gereksinimleri | 0.6~0.8MPa |
| İçin uygun | Vana torbası |
Zhengzhou Ruisitong Machinery Equipment Co., Ltd, Zhengzhou Şehri'nde bulunan profesyonel bir üreticidir. Şirketimiz Ar-Ge, üretim ve satışı entegre eder ve granül toz paketleme makineleri ve montaj hatları, kuru toz harç ekipmanları, akıllı paletleyiciler vb. konusunda uzmanlaşmıştır.
On yılı aşkın endüstriyel üretim deneyimiyle ürünlerimiz sürekli olarak geliştirilmiştir. Şu anda ürünlerimiz yapı malzemeleri, süt tozu, gıda, kimya endüstrisi ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürünler ülke çapında iyi satılmakta ve Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya, Fransa, Almanya, Polonya, İspanya, İtalya, Yeni Zelanda, Rusya, Meksika, Mısır, Hindistan, Vietnam, Malezya, Tayland ve Endonezya gibi 30'dan fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir.
Zhengzhou Ruisitong Machinery Equipment Co., Ltd, hassas üretim ve hizmet ilkelerine bağlı kalarak müşteriler için yürekten makul çözümler tasarlar. Bir kez ömür boyu satış sonrası söz verdiğinizde, bizi seçeceksiniz, yani endişesizliği seçeceksiniz.