| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 7-14 iş günü |
| Payment Terms: | T/T |
Endüstriyel çimento ambalajlama uygulamaları için hava yüzen valf torbası kuru harç ambalajlama makinesi.Bu pnevmatik valf torba paketleme makinesi, hassas tartım ve verimli çalışma ile otomatik kum paketleme yetenekleri sunar.
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Model | RST-100 |
| Adlık Voltaj | 220V 50HZ |
| Çalışma hava basıncı | 0.4-0.6mpa |
| Paket Kalibri | 60 mm |
| Paketleme Hızı | Saatte 300-480 torba |
| Doğruluk | ±0,3kg |
| Ambalaj torbası formu | Valf cebinde |
| Paket ağırlığı | 5-50 kg |
| Makine Boyutu | 1500*700*1700mm |
| Makine ağırlığı | 360 kg |
Bu makine, aşağıdakileri içeren çeşitli tozların ve ince parçacıkların otomatik olarak ölçülmesi ve paketlenmesi için tasarlanmıştır: