| Brand Name: | RST |
| Model Number: | ابتدا |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 7-10 روز کاری |
| Payment Terms: | T/T |
دستگاه بسته بندی فوق صوتی ویژه برای پر کردن پودر چسب دار از کاشی سرامیکی
| مواد قابل استفاده | پودرهای صنعتی |
| روش مهر و موم | مهر و موم گرم ذوب فوق صوتی |
| بسته بندی | 10kg ~ 50kg/سه |
| دقت بسته بندی | 00.1% ~ 0.3% |
| سرعت بسته بندی | ۴ تا ۶ کیسه در دقیقه |
| الزامات برق | 220V/380V (بر اساس مناطق تنظیم می شود) |
| قدرت | 200W/4KW (بر اساس مناطق تنظیم می شود) |
| الزامات منبع گاز | 0.6 ~ 0.8MPa |
| سیستم تغذیه | اندازه گیری پیچ و کمک لرزش |
| وزن | 450 کیلوگرم |
| اندازه | 1500mm × 660mm × 2000mm |
دستگاه بسته بندی فوق صوتی خمیر از ارتعاش فرکانس بالا فوق صوتی به عنوان فناوری اصلی خود استفاده می کند، که باعث می شود فیوژن فوری دهان کیسه مواد ساختمانی پودری / دانه ای (به عنوان مثال،سنگ شکن مخلوط خشک، خمیر ساختمانی) از طریق تولید گرما اصطکاک مولکولی، ایجاد یک رابط بسته با چگالی بالا.
در مقایسه با مهر و موم گرمای سنتی، مقاومت برش آن بیش از 40 درصد افزایش می یابد.به طور موثر نفوذ آب/اکسیژن و نشت ذرات ظریف را مسدود می کند. انرژی فوق صوتی می تواند به دقت کنترل شود و عرض مهر و موم به عنوان باریک به عنوان 1-3mm می تواند تحقق یابد، و کیفیت مهر و موم پایدار است و اثر مهر و موم خوب است.
برای پودر مواد ساختمانی، که آسان برای نشت است، مهر و موم دقیق می تواند از دست دادن مواد را کاهش دهد، از دست دادن اقتصادی شرکت ها را کاهش دهد،و از آلودگی محیط زیست و خطرات ایمنی ناشی از نشت پودر جلوگیری کنید.
| بسته بندی | 10kg ~ 50kg/سه |
| برند | RST |
| اندازه | 1500mm × 660mm × 2000mm |
| وزن | حدود 450 کيلوگرم |
| دقت بسته بندی | 00.1% ~ 0.3% |
| روش مهر و موم | مهر و موم گرم ذوب فوق صوتی |
| الزامات برق | 220 ولت/380 ولت |
| الزامات منبع گاز | 0.6 ~ 0.8MPa |
| مناسب برای | جیب شیر |
شرکت زنگزو Ruisitong ماشین آلات تجهیزات شرکت محدود یک تولید کننده حرفه ای واقع در شهر زنگزو است. شرکت ما ادغام R & D، تولید و فروش،و تخصص دارد در دستگاه های بسته بندی پودر گرانول و خطوط مونتاژ، تجهیزات خمیر پودر خشک، پالتیزر های هوشمند و غیره
با بیش از ده سال تجربه تولید در صنعت، محصولات ما به طور مداوم ارتقا یافته اند. در حال حاضر محصولات ما به طور گسترده ای در مواد ساختمانی، پودر شیر، مواد غذایی،صنایع شیمیایی و سایر زمینه هامحصولات به خوبی در سراسر کشور فروخته می شود و به بیش از 30 کشور و مناطق مانند ایالات متحده، کانادا، استرالیا، فرانسه، آلمان، لهستان، اسپانیا، ایتالیا، نیوزیلند،روسیه، مکزیک، مصر، هند، ویتنام، مالزی، تایلند و اندونزی.
شرکت تجهیزات ماشین آلات Zhengzhou Ruisitong به مفهوم تولید دقیق و خدمات اول پایبند است و راه حل های منطقی را برای مشتریان با قلب طراحی می کند.وقتي که قول دادي که تا آخر عمرم يه خدمات بعد از فروش داشته باشي، شما ما را انتخاب خواهید کرد، یعنی شما بدون نگرانی انتخاب خواهید کرد.