| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 20 dni |
| Payment Terms: | T/T |
Maszyna do pakowania z impellerem z przesuwaniem bocznym wykorzystuje impeller do pomiaru materiałów i opiera się na mechanizmie przesuwania bocznego do otwierania i zamykania jamy workowej i wypełniania materiałów.Jest odpowiedni do automatycznego pakowania materiałów budowlanych granulowanych lub na bazie proszku, włączając mieszany na sucho zaprawy, cement i podobne substancje.
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Władza | 1.5 kW |
| Zamknięcie worka | Maszyna do pakowania |
| Działanie | Ekran dotykowy Schneider |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość pieczęci krawędzi | 5 do 10 mm (0,2" do 0,4") |
| Numer modelu | SUN-420 |
| Całkowicie automatyczne | - Tak, proszę. |
| Kolor | Naturalne |
| Użycie maszyny | Wszelkiego rodzaju proszek |
| Wypełniacz | Dawkowanie |
| Opakowanie | Proszek |
| Zakres pomiarowy | 10-1000 g |
| Aktualizacja | Nieprzerwanie |
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Wielkość opakowania | 60 mm |
| Prędkość pakowania | 550 - 600 worków na godzinę |
| Dokładność | ± 0,3 kg |
| Rodzaj opakowania | Węzeł z zaworu |
| Wielkość | 1450 mm × 660 mm × 1200 mm |
| Objętość | 1.2m3 |