| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 20 روز |
| Payment Terms: | T/T |
دستگاه بسته بندی دوچرخه ای از یک دوچرخه برای اندازه گیری مواد استفاده می کند و برای باز و بسته شدن دهان کیسه و پر کردن مواد به یک مکانیسم دوچرخه ای متکی است.برای بسته بندی خودکار مواد ساختمانی دانه دار یا پودری مناسب است، از جمله خمیر مخلوط خشک، سیمان و مواد مشابه.
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| قدرت | 1.5KW |
| بسته بندی کیسه | دستگاه بسته بندی |
| کار کردن | صفحه لمسی شنایدر |
| ضمانت | 1 سال |
| عرض مهر و موم لبه | 5 تا 10 میلی متر (0.2 تا 0.4") |
| شماره مدل | SUN-420 |
| کاملا اتوماتيك | آره |
| رنگ | طبیعی |
| استفاده از ماشین | همه نوع پودر |
| پرکننده آجر | دوز |
| بسته بندی | پودر |
| محدوده اندازه گیری | 10 تا 1000 گرم |
| به روزرسانی | به طور مداوم |
| مشخصات | ارزش |
|---|---|
| اندازه بسته بندی | ۶۰ میلی متر |
| سرعت بسته بندی | 550 تا 600 کیسه در ساعت |
| دقت | ±0.3kg |
| نوع بسته بندی | کیسه دریچه |
| اندازه | 1450mm × 660mm × 1200mm |
| حجم | 1.2 متر |