| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 20 dagen |
| Payment Terms: | T/T |
De machine voor het verpakken met een rolstoot met een zijschuif gebruikt een rolstoot om materialen te meten en is afhankelijk van een zijschuifmechanisme om de zakmond te openen en te sluiten en materialen te vullen.Het is zeer geschikt voor de geautomatiseerde verpakking van granulaire of poedergebaseerde bouwmaterialen, met inbegrip van drooggemengd mortel, cement en soortgelijke stoffen.
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Kracht | 1.5 kW |
| Bevestiging van zakken | Verpakkingsmachine |
| Werken | Aanraakscherm Schneider |
| Garantie | 1 jaar |
| Breedte van de randzegel | 5 tot en met 10 mm (0,2 tot 0,4") |
| Model nr. | SUN-420 |
| Volledig automatisch | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | Natuurlijke |
| Gebruik van de machine | Alle soorten poeder |
| Vloeistofvervanger | Dosering |
| Verpakking | Poeder |
| Meetbereik | 10 tot 1000 g |
| Update | Continu |
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Verpakkingsgrootte | 60 mm |
| Verpakkingssnelheid | 550 - 600 zakken per uur |
| Precisie | ± 0,3 kg |
| Verpakkingstype | Valvezak |
| Grootte | 1450 mm × 660 mm × 1200 mm |
| Volume | 1.2m3 |