| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 7-14 iş günü |
| Payment Terms: | T/T |
Hava Akışlı Vana Torbalı Kuru Harç Paketleme Makinesi Endüstriyel Çimento Paketleme Makinesi İçin
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Menşe Yeri | Çin |
| Garanti | 1 Yıl |
| Paketleme Tipi | Torbalar |
| Paketleme Malzemesi | Plastik, Kağıt |
| Otomatik Sınıfı | Otomatik |
| Tahrik Tipi | Pnömatik |
| Voltaj | 220V |
| Boyut (U*G*Y) | 1500mm*700mm*1700mm |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Video Giden İnceleme | Sağlandı |
| Makine Test Raporu | Sağlandı |
| Çekirdek Bileşenler | Basınçlı Kap, Pompa |
| Ağırlık (KG) | 300 |
| Paketleme Detayları | Ürün Boyutuna Göre Paketleme |
| Tedarik Yeteneği | Fabrika Tedariği |
| Vurgu | Pnömatik vana torbalı paketleme makinesi, otomatik kum paketleme ekipmanı, vana torbalı paketleme makinesi otomatik |
| Model | RST-100 |
|---|---|
| Anma Gerilimi | 220V 50HZ |
| Çalışma Hava Basıncı | 0.4-0.6mpa |
| Paketleme Kalibresi | 60mm |
| Paketleme Hızı | 300-480 torba/saat |
| Doğruluk | ±0.3kg |
| Paketleme Torbası Formu | Vana cebi |
| Paketleme Ağırlığı | 5-50kg |
| Makine Boyutu | 1500*700*1700mm |
| Makine Hacmi | 1.8m³ |
| Makine Ağırlığı | 360kg |