| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 7-14 dni roboczych |
| Payment Terms: | T/T |
Maszyna do pakowania suchego zaprawy z płynącego powietrza walizki
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj opakowania | Wyroby |
| Materiał opakowaniowy | Plastiki, papieru |
| Automatyczna klasyfikacja | Automatyczne |
| Rodzaj napędu | Pneumatyczne |
| napięcie | 220 V |
| Wymiar ((L*W*H) | 1500 mm*700 mm*1700 mm |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie internetowe, wsparcie techniczne wideo |
| Wideo Inspekcja wychodząca | Zapewnione |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione |
| Podstawowe składniki | Naczynie ciśnieniowe, pompa |
| Masę (kg) | 300 |
| Szczegóły opakowania | Opakowanie według wielkości produktu |
| Zdolność do zaopatrzenia | Zaopatrzenie fabryczne |
| Najważniejsze | Pneumatyczna maszyna do pakowania worków z zaworami, automatyczne urządzenia do pakowania piasku, maszyna do pakowania worków z zaworami automatyczne |
| Model | RST-100 |
|---|---|
| Nomienne napięcie | 220V 50HZ |
| Ciśnienie powietrza roboczego | 00,4-0,6mpa |
| Kaliber opakowania | 60 mm |
| Prędkość pakowania | 300-480 worków/godzinę |
| Dokładność | ± 0,3 kg |
| Formularz worka opakowaniowego | Pojemnik zaworu |
| Waga opakowania | 5-50 kg |
| Rozmiar maszyny | 1500*700*1700 mm |
| Pojemność maszyny | 10,8 m3 |
| Masa maszyny | 360 kg |