| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 7-14 εργάσιμες ημέρες |
| Payment Terms: | T/T |
Μηχανή συσκευασίας ξηρού κονιάματος με πνευματική βαλβίδα για βιομηχανική συσκευασία τσιμέντου
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Τόπος προέλευσης | Κίνα |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Τύπος συσκευασίας | Σάκοι |
| Υλικό συσκευασίας | Πλαστικό, Χαρτί |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
| Τύπος κίνησης | Πνευματικό |
| Τάση | 220V |
| Διαστάσεις (Μ*Π*Υ) | 1500mm*700mm*1700mm |
| Παρεχόμενη εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Διαδικτυακή υποστήριξη, Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο |
| Εξερχόμενος έλεγχος μέσω βίντεο | Παρέχεται |
| Έκθεση δοκιμής μηχανήματος | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | Δοχείο πίεσης, Αντλία |
| Βάρος (KG) | 300 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Συσκευασία σύμφωνα με το μέγεθος του προϊόντος |
| Δυνατότητα εφοδιασμού | Εργοστασιακός εφοδιασμός |
| Σημείο εστίασης | Μηχανή συσκευασίας με πνευματική βαλβίδα, αυτόματος εξοπλισμός συσκευασίας άμμου, αυτόματη μηχανή συσκευασίας με βαλβίδα |
| Μοντέλο | RST-100 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 220V 50HZ |
| Πίεση εργασίας αέρα | 0.4-0.6mpa |
| Διάμετρος πλήρωσης | 60mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας | 300-480 σάκοι/ώρα |
| Ακρίβεια | ±0.3kg |
| Μορφή σάκου συσκευασίας | Σάκος βαλβίδας |
| Βάρος συσκευασίας | 5-50kg |
| Μέγεθος μηχανής | 1500*700*1700mm |
| Όγκος μηχανής | 1.8m³ |
| Βάρος μηχανής | 360kg |