| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 7-14 iş günü |
| Payment Terms: | T/T |
Endüstriyel çimento ambalajlama uygulamaları için hava yüzen valf torbası kuru harç ambalajlama makinesi.Bu pnevmatik valf torba paketleme makinesi, yüksek hassasiyet ve verimlilikle çeşitli toz malzemeleri için otomatik miktarsal tartım sağlar.
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Model | RST-100 |
| Adlık Voltaj | 220V 50HZ |
| Çalışma hava basıncı | 0.4-0.6mpa |
| Paket Kalibri | 60 mm |
| Paketleme Hızı | Saatte 300-480 torba |
| Doğruluk | ±0,3kg |
| Paket ağırlık aralığı | 5-50 kg |
| Makine Boyutları | 1500×700×1700 mm |
| Makine ağırlığı | 360 kg |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Doğum yeri | Çin |
| Garanti | 1 yıl |
| Paket Türü | Çantalar |
| Paketleme malzemesi | Plastik, Kağıt |
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |
| Sürülen Tipi | Pnömatik |
| Temel bileşenler | Basınç Kapı, Pompa |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |