| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 7-14 werkdagen |
| Payment Terms: | T/T |
Air Float Valve Bag Dry Mortar Packaging Machine voor industriële cementverpakkingen.Deze pneumatische klepzakverpakkingsmachine biedt met hoge precisie en efficiëntie automatisch kwantitatief wegen van verschillende poedermaterialen.
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Model | RST-100 |
| Nominale spanning | 220V 50HZ |
| Werkluchtdruk | 0.4-0.6mpa |
| Verpakkingskaliber | 60 mm |
| Verpakkingssnelheid | 300-480 zakken/uur |
| Precisiteit | ± 0,3 kg |
| Gewichtsbereik van de verpakking | 5 tot 50 kg |
| Afmetingen van de machine | 1500 × 700 × 1700 mm |
| Gewicht van de machine | 360 kg |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | China |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakkingstype | Zaken |
| Verpakkingsmateriaal | Plastic, papier |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Gedreven type | Pneumatische |
| Kerncomponenten | Drukvat, pomp |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |