| Brand Name: | RST |
| Model Number: | RST-130 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 7-10 iş günü |
| Payment Terms: | T/T |
Seramik fayans yapıştırıcı toz doldurma uygulamaları için tasarlanmış özel ultrasonik ambalaj makinesi.
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Uygulanabilir malzemeler | Endüstriyel tozlar |
| Dökme yöntemi | Ultrasonik sıcak erimiş mühürleme |
| Ambalaj aralığı | 10kg ~ 50kg/çanta |
| Ambalajın doğruluğu | 0.1% ~ 0.3% |
| Paketleme hızı | Dakikada 4-6 torba |
| Güç gereksinimleri | 220V/380V (bölgelere göre ayarlanabilir) |
| Güç | 200W/4KW (bölgelere göre ayarlanabilir) |
| Gaz kaynağı gereksinimleri | 0.6~0.8MPa |
| Besleme sistemi | Vibratörle ölçme ve titreşimden desteklenen boşaltma |
| Ağırlık | 450 kg |
| Boyut | 1500 mm × 660 mm × 2000 mm |
Mantar ultrasonik ambalaj makinesi öz teknolojisi olarak ultrasonik yüksek frekanslı titreşim kullanır.Tozlu/kranüler inşaat malzemesi torba ağzının moleküler sürtünme ısı üretimi yoluyla anında füzyon olmasını sağlar, yüksek yoğunluklu mühürlü bir arayüz oluşturur.
Geleneksel ısı mühürlenmesi ile karşılaştırıldığında, kesme dayanıklılığı %40'tan fazla artar.Su/oksijen sızmasını ve ince parçacık sızmasını etkili bir şekilde engellerUltrasonik enerji doğru bir şekilde kontrol edilebilir ve sabit mühürleme kalitesini ve mükemmel mühürleme etkisini sağlayan 1-3mm kadar dar bir mühürleme genişliği gerçekleştirilebilir.
Sızıntıya eğilimli olan inşaat malzemeleri tozları için, hassas mühürleme malzeme kaybını azaltır, işletmeler için ekonomik kayıpları azaltır,ve toz sızıntısından kaynaklanan çevresel kirliliği ve güvenlik tehlikelerini önler.
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Ambalaj aralığı | 10kg ~ 50kg/çanta |
| Marka | RST |
| Boyut | 1500 mm × 660 mm × 2000 mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 450kg |
| Ambalajın doğruluğu | 0.1% ~ 0.3% |
| Dökme yöntemi | Ultrasonik sıcak erimiş mühürleme |
| Güç gereksinimleri | 220V/380V |
| Gaz kaynağı gereksinimleri | 0.6~0.8MPa |
| İhtiyaçları: | Valf cebi |
Aşağıda en çok satan dört ambalaj makinelerinin parametreleri verilmiştir. Daha ayrıntılı parametrelere ihtiyacınız varsa lütfen bize ulaşın.
Zhengzhou Ruisitong Makine Ekipmanı Co., Ltd, Zhengzhou şehrinde bulunan profesyonel bir üretici.ve granül toz ambalaj makineleri ve montaj hatları konusunda uzmanlaşmıştır, kuru toz haşere ekipmanları, akıllı paletizerler vb.
On yıldan fazla endüstri üretim deneyimi ile ürünlerimiz sürekli olarak yükseltildi.Kimya endüstrisi ve diğer alanlarÜrünler ülke çapında iyi satılıyor ve Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya, Fransa, Almanya, Polonya, İspanya, İtalya, Yeni Zelanda,Rusya, Meksika, Mısır, Hindistan, Vietnam, Malezya, Tayland ve Endonezya.
Zhengzhou Ruisitong Makine Ekipmanı Şirketi, öncelikle hassas üretim ve hizmet konseptine bağlı kalır ve müşteriler için makul çözümler tasarlar.Hayat boyu satış sonrası destek ile endişesiz seçin.