| Brand Name: | RST |
| Model Number: | ابتدا |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 7-10 روز کاری |
| Payment Terms: | T/T |
دستگاه بسته بندی اولتراسونیک ویژه که برای کاربردهای پرکننده پودر چسب کاشی و سرامیک طراحی شده است.
| صفت | ارزش |
|---|---|
| مواد قابل اجرا | پودرهای صنعتی |
| روش آب بندی | آب بندی ذوب داغ اولتراسونیک |
| محدوده بسته بندی | 10 کیلوگرم ~ 50 کیلوگرم / کیسه |
| دقت بسته بندی | 0.1٪ ~ 0.3٪ |
| سرعت بسته بندی | 4-6 کیسه در دقیقه |
| برق مورد نیاز | 220V/380V (قابل تنظیم با توجه به مناطق) |
| قدرت | 200W/4KW (قابل تنظیم بر اساس مناطق) |
| الزامات منبع گاز | 0.6 تا 0.8 مگا پاسکال |
| سیستم تغذیه | اندازه گیری پیچ و خالی کردن با کمک لرزش |
| وزن | 450 کیلوگرم |
| اندازه | 1500mm×660mm×2000mm |
دستگاه بسته بندی اولتراسونیک ملات از لرزش فرکانس بالا اولتراسونیک به عنوان فناوری اصلی خود استفاده می کند، که امکان ادغام فوری دهانه های کیسه های مواد ساختمانی پودری/دانه ای را از طریق تولید گرمای اصطکاک مولکولی فراهم می کند و یک رابط مهر و موم شده با چگالی بالا ایجاد می کند.
در مقایسه با آب بندی حرارتی سنتی، مقاومت برشی آن بیش از 40 درصد افزایش می یابد. با ترکیب فشار گرادیان و طراحی چند لایه ضد نشت، به طور موثر نفوذ آب/اکسیژن و نشت ذرات ریز را مسدود می کند. انرژی مافوق صوت را می توان با دقت کنترل کرد و عرض آب بندی باریک به اندازه 1-3 میلی متر را می توان درک کرد که کیفیت آب بندی پایدار و اثر آب بندی عالی را تضمین می کند.
برای پودر مصالح ساختمانی که مستعد نشتی است، آب بندی دقیق باعث کاهش تلفات مواد، کاهش ضررهای اقتصادی برای شرکت ها و جلوگیری از آلودگی محیطی و خطرات ایمنی ناشی از نشت پودر می شود.
| مشخصات | ارزش |
|---|---|
| محدوده بسته بندی | 10 کیلوگرم ~ 50 کیلوگرم / کیسه |
| نام تجاری | RST |
| اندازه | 1500mm×660mm×2000mm |
| وزن | تقریبا 450 کیلوگرم |
| دقت بسته بندی | 0.1٪ ~ 0.3٪ |
| روش آب بندی | آب بندی ذوب داغ اولتراسونیک |
| برق مورد نیاز | 220 ولت / 380 ولت |
| الزامات منبع گاز | 0.6 تا 0.8 مگا پاسکال |
| مناسب برای | جیب سوپاپ |
در زیر پارامترهای چهار دستگاه بسته بندی پرفروش آورده شده است. لطفا در صورت نیاز به پارامترهای دقیق تر با ما تماس بگیرید.
Zhengzhou Ruisitong Machinery Equipment Co., Ltd یک تولید کننده حرفه ای است که در شهر ژنگژو واقع شده است. شرکت ما تحقیق و توسعه، تولید و فروش را ادغام می کند و در ماشین آلات بسته بندی پودر گرانول و خطوط مونتاژ، تجهیزات ملات پودر خشک، پالت سازهای هوشمند و غیره تخصص دارد.
با بیش از ده سال تجربه تولید صنعت، محصولات ما به طور مداوم ارتقا یافته اند. در حال حاضر، محصولات ما به طور گسترده ای در مصالح ساختمانی، پودر شیر، مواد غذایی، صنایع شیمیایی و سایر زمینه ها استفاده می شود. محصولات در سراسر کشور فروش خوبی دارند و به بیش از 30 کشور و منطقه از جمله ایالات متحده، کانادا، استرالیا، فرانسه، آلمان، لهستان، اسپانیا، ایتالیا، نیوزیلند، روسیه، مکزیک، مصر، هند، ویتنام، مالزی، تایلند و اندونزی صادر میشوند.
Zhengzhou Ruisitong Machinery Equipment Co., Ltd ابتدا به مفهوم ساخت و خدمات دقیق پایبند است و راه حل های معقولی را برای مشتریان طراحی می کند. هنگامی که ما را انتخاب کردید، بدون نگرانی با پشتیبانی پس از فروش مادام العمر انتخاب می کنید.