| Brand Name: | RST |
| Model Number: | Rst-130 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 7-10 εργάσιμες ημέρες |
| Payment Terms: | T/T |
Ειδική συσκευασία υπερήχων που έχει σχεδιαστεί για εφαρμογές πλήρωσης σκόνης από αυτοκόλλητα κεραμικά πλακάκια.
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Εφαρμόσιμα υλικά | Βιομηχανικές σκόνες |
| Μέθοδος σφράγισης | Υπερήχθης σφράγιση θερμής τήξης |
| Περιοχή συσκευασίας | 10 kg ~ 50 kg ανά σακούλα |
| Ακριβότητα συσκευασίας | 00,1% ~ 0,3% |
| Ταχύτητα συσκευασίας | 4-6 σακούλες/λεπτο |
| Απαιτήσεις ισχύος | 220V/380V (προσαρμόζεται ανάλογα με τις περιοχές) |
| Δύναμη | 200W/4KW (προσαρμόζεται ανάλογα με την περιοχή) |
| Απαιτήσεις για την πηγή αερίου | 00,6 έως 0,8 MPa |
| Σύστημα τροφοδοσίας | Μετρητής βιδών και υποβοηθούμενη από δονήσεις αποτύπωση |
| Βάρος | 450 κιλά |
| Μέγεθος | 1500 mm × 660 mm × 2000 mm |
Η μηχανή συσκευασίας με υπερηχογράφημα με κονίαμα χρησιμοποιεί υπερηχογραφικές δονήσεις υψηλής συχνότητας ως βασική τεχνολογία,που επιτρέπει την άμεση σύντηξη των στόμων των σάκων δομικών υλικών σε σκόνη/σφαιρίδια μέσω της παραγωγής θερμότητας από μοριακή τριβή, δημιουργώντας μια σφραγισμένη διεπαφή υψηλής πυκνότητας.
Σε σύγκριση με την παραδοσιακή θερμική σφραγίδα, η αντοχή της κοπής αυξάνεται κατά περισσότερο από 40%.εμποδίζει αποτελεσματικά την διείσδυση νερού/οξυγόνου και τη διαρροή λεπτών σωματιδίωνΗ υπερηχητική ενέργεια μπορεί να ελεγχθεί με ακρίβεια και το πλάτος σφράγισης μπορεί να είναι τόσο στενό όσο 1-3mm, εξασφαλίζοντας σταθερή ποιότητα σφράγισης και εξαιρετικό αποτέλεσμα σφράγισης.
Για τη σκόνη δομικών υλικών, η οποία είναι επιρρεπής σε διαρροές, η ακριβής σφράγιση μειώνει τις απώλειες υλικών, μειώνει τις οικονομικές απώλειες για τις επιχειρήσεις,και αποφεύγει τη ρύπανση του περιβάλλοντος και τους κινδύνους ασφάλειας που προκαλούνται από διαρροή σκόνης.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Περιοχή συσκευασίας | 10 kg ~ 50 kg ανά σακούλα |
| Ετικέτα | ΕΣΤ |
| Μέγεθος | 1500 mm × 660 mm × 2000 mm |
| Βάρος | Περίπου 450kg |
| Ακριβότητα συσκευασίας | 00,1% ~ 0,3% |
| Μέθοδος σφράγισης | Υπερήχθης σφράγιση θερμής τήξης |
| Απαιτήσεις ισχύος | 220V/380V |
| Απαιτήσεις για την πηγή αερίου | 00,6 έως 0,8 MPa |
| Κατάλληλο για: | Τσέπη βαλβίδας |
Παρακάτω παρατίθενται οι παραμέτροι των τεσσάρων πιο δημοφιλών συσκευαστών συσκευασίας.
Η Zhengzhou Ruisitong Machinery Equipment Co., Ltd είναι ένας επαγγελματίας κατασκευαστής που βρίσκεται στην πόλη Zhengzhou.και ειδικεύεται σε μηχανές συσκευασίας σκόνης κόκκων και γραμμές συναρμολόγησης, εξοπλισμός στεγνής σφήκας σκόνης, ευφυείς παλετιστές κλπ.
Με περισσότερα από δέκα χρόνια εμπειρίας παραγωγής στη βιομηχανία, τα προϊόντα μας έχουν αναβαθμιστεί συνεχώς.Χημική βιομηχανία και άλλοι τομείςΤα προϊόντα πωλούνται καλά σε όλη τη χώρα και εξάγονται σε περισσότερες από 30 χώρες και περιοχές, συμπεριλαμβανομένων των Ηνωμένων Πολιτειών, του Καναδά, της Αυστραλίας, της Γαλλίας, της Γερμανίας, της Πολωνίας, της Ισπανίας, της Ιταλίας, της Νέας Ζηλανδίας,Ρωσία, Μεξικό, Αίγυπτο, Ινδία, Βιετνάμ, Μαλαισία, Ταϊλάνδη και Ινδονησία.
Η Zhengzhou Ruisitong Machinery Equipment Co., Ltd. ακολουθεί την ιδέα της ακριβούς κατασκευής και εξυπηρέτησης πρώτα, και σχεδιάζει λογικές λύσεις για τους πελάτες.Επιλέγετε χωρίς ανησυχίες με δια βίου υποστήριξη μετά την πώληση.