| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 20 Gün |
| Payment Terms: | T/T |
Un ve çimento tozu için ultrasonik ambalaj makinesi
Mantar ultrasonik ambalaj makinesi çekirdek teknoloji olarak ultrasonik yüksek frekanslı titreşim alır,ve moleküler sürtünme termal etkisi ile tozlu / granüler inşaat malzemelerinin (kuru karışık harç ve inşaat harçı gibi) torba ağızlarının anında füzyon gerçekleştirirGeleneksel ısı mühürlenmesi ile karşılaştırıldığında, kesme dayanıklılığı %40'tan fazla artar.Gradient basınçlandırması ve çoklu anti-siperage yapı tasarımı ile birleştirilmiş, su ve oksijen nüfuzunu ve mikro parçacık sızıntısını doğru bir şekilde engelleyebilir, geleneksel ısı mühürleme teknolojisinin toz ortamında başarısız olması kolay olan sorunun üstesinden gelebilir,ve yüksek toz ve yüksek nem dayanıklılık gereksinimleri ile inşaat malzemeleri ambalaj için endüstriyel sınıf yenilikçi çözümler sağlamak.
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç | 220W |
| Atış kalibri | 57 mm |
| Türü | Valf cep ambalaj makinesi |
| Paketleme hızı | 180-240 torba/saat |
| Doğruluk | ±0,3kg |
| Paket ağırlığı | 5-50 kg |
| Paket | Çanta başına 10-50KG |
Ultrasonik dalga, çimento, kuru harç, kiriş tozu, uçan kül, kireç tozu, kalsiyum karbonat, talk tozu, alçı tozu, bentonit, kaolin,limon tozu, ağır kalsiyum tozu, kalsiyum oksit, kömür tozu, taş tozu, alümina, ateşe dayanıklı malzemeler, cevher tozu ve diğer tozlar ve ince parçacıklar.
Eğer başka ihtiyaçlarınız varsa ilgili ürünlerimizi öğrenebilirsiniz.
Zhengzhou Ruisitong Makine Ekipmanı Co., Ltd, Zhengzhou şehrinde bulunan profesyonel bir üretici.ve granül toz ambalaj makineleri ve montaj hatları konusunda uzmanlaşmıştır, kuru toz haşere ekipmanları, akıllı paletizerler vb.
On yıldan fazla endüstri üretim deneyimi ile ürünlerimiz sürekli olarak yükseltildi.Kimya endüstrisi ve diğer alanlarÜrünler ülkenin her yerinde iyi satılıyor ve Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya, Fransa, Almanya, Polonya, İspanya, İtalya, Yeni Zelanda gibi 30'dan fazla ülkeye ve bölgeye ihraç ediliyor.Rusya, Meksika, Mısır, Hindistan, Vietnam, Malezya, Tayland ve Endonezya.
Zhengzhou Ruisitong Makine Aletleri Şirketi, Ltd. öncelikle hassas üretim ve hizmet konseptine bağlı kalır ve kalp ile müşteriler için makul çözümler tasarlar.Hayat boyu satış sonrası hizmet vereceğine söz verince, bizi seçeceksin, yani endişesiz seçeceksin.