| Brand Name: | RISITONG |
| Model Number: | RST-50B |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 9400-11000USD |
| Delivery Time: | 20 Gün |
| Payment Terms: | T/T |
| Model | RST-50B |
|---|---|
| Eksen sayısı | Dört eksen; Dikey eklem tipi |
| İnşaat malzemeleri | Karbon çelik |
| Konumlama Doğruluğu | ±0,2 mm |
| Çalışma Yarıçapı | 2000mm |
| Uygulanabilir ürünler | Çantalar, kutular, fıçılar, sepetler ve diğer normal nesneler |
| Üretim Kapasitesi | 100-200 döngü/saat |
| Yükleme Yüksekliği | 1.5m-2m |