| Brand Name: | RST |
| Model Number: | RST-120; RST-180; RST-210 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 11000-17000USD |
| Delivery Time: | 20 Gün |
| Payment Terms: | T/T |
| Özellikleri | Doğru Anlama |
| Uygulama | Yığılmış Mallar |
| Üretim Kapasitesi | Saatte 800 kez |
| Voltaj | 380V özelleştirilebilir |
| Temel bileşenler | PLC, Motor |
| Kapasite | Müşterilerin talebi |
| Yükleme Yüksekliği | 3100 mm |
| Maksimum Yük | 120kg; 180kg; 210kg |
| Durum | Yeni |
| Temel Bileşenler Garanti | 1 yıl |