| Brand Name: | RST |
| Model Number: | RST-120; RST-180; RST-210 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 11000-17000USD |
| Delivery Time: | 20 dni |
| Payment Terms: | T/T |
| Funkcje | Precyzyjne chwytanie |
| Zastosowanie | Towary ułożone w stosy |
| Wydajność produkcji | 800 razy na godzinę |
| Napięcie | 380V, możliwość dostosowania |
| Kluczowe komponenty | Sterownik PLC, Silnik |
| Pojemność | Życzenie klienta |
| Wysokość układania | 3100 mm |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg; 180 kg; 210 kg |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja na kluczowe komponenty | 1 rok |