| Brand Name: | RST |
| Model Number: | RST-120; RST-180; RST-210 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 11000-17000USD |
| Delivery Time: | 20 Gün |
| Payment Terms: | T/T |
Otomatik Robot Kol İstifleyici Palet Kutu Karton İstifleyici, hassas kavrama yetenekleri ve yüksek üretim verimliliği ile kartonlar, torbalar, variller ve şişeler için tasarlanmıştır.
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Özellikler | Hassas Kavrama |
| Uygulama | İstiflenmiş Ürünler |
| Üretim Kapasitesi | 800 Kez / Saat |
| Voltaj | 380V Özelleştirilebilir |
| Çekirdek Bileşenler | PLC, Motor |
| Kapasite | Müşterilerin İsteği |
| İstifleme Yüksekliği | 3100mm |
| Maksimum Yük | 120kg; 180kg; 210kg |
| Durum | Yeni |
| Uygulanabilir Endüstriler | İmalat Fabrikası, Gıda & İçecek Fabrikası, Çiftlikler, İnşaat İşleri, Diğer |
| Çekirdek Bileşenler Garantisi | 1 Yıl |
| Tedarik Yeteneği | Fabrika tedariği |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Uygulanabilir Endüstriler | İmalat Fabrikası, İnşaat işleri, Enerji & Madencilik |
| Robot Tutucu | Ürün tasarımına göre |
| Ana Uygulama | İstifleme, boşaltma ve indirme |
| Çalışma Yarıçapı | 3220mm |
| İstifleme Modu | Otomatik paletleme |
| Garanti | Ömür boyu uzaktan garanti |
Tutucu, kutular, torbalar ve diğer malzemeleri işleyebilen farklı kullanım senaryoları için özelleştirilebilir. Tutucu değişimi, esnek boşaltma işlemleri sağlar.
Eklemli robotik istifleme sistemi, tam otomatik malzeme istifleme ve boşaltma işlemleri elde etmek için gelişmiş endüstriyel robot teknolojisini kullanır. Sistem, tüm süreç boyunca herhangi bir manuel müdahale gerektirmeden olağanüstü stabilite ve güvenilirlikle çalışır.
Zhengzhou Ruisitong Machinery Equipment Co., Ltd, Ar-Ge, üretim ve satış operasyonlarını entegre eden Zhengzhou Şehri'nde bulunan profesyonel bir üreticidir. On yılı aşkın sektör deneyimiyle, granül toz paketleme makineleri, montaj hatları, kuru toz harç ekipmanları ve akıllı paletleyiciler konusunda uzmanız.
Ürünlerimiz yapı malzemeleri, süt tozu, gıda, kimya endüstrisi ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya, Fransa, Almanya, Polonya, İspanya, İtalya, Yeni Zelanda, Rusya, Meksika, Mısır, Hindistan, Vietnam, Malezya, Tayland ve Endonezya dahil olmak üzere 30'dan fazla ülkeye ihracat yapıyoruz.
Hassas üretim ve hizmet önceliği ilkelerine bağlı kalıyoruz, her müşteri için kapsamlı ömür boyu satış sonrası destek ile özelleştirilmiş çözümler tasarlıyoruz.
ISO9001 kalite denetimini ve CE sertifikasını geçtik ve ürün kalitesini ve uluslararası standartlara uygunluğu sağlamak için size CE sertifikaları sağlayabiliriz.
Üretici misiniz yoksa ticaret şirketi misiniz?
10 yılı aşkın üretim hattı deneyimine sahip üreticileriz.
Kaliteyi nasıl garanti edebiliriz?
Kendi kalite kontrol departmanımız var ve kapsamlı fabrika denetimleri yapıyoruz. Her makine teslimattan önce üç gün boyunca sürekli çalışma testinden geçer. Gerekirse malzemelerinizle de test yapabilir ve videolar sağlayabiliriz.
Ekipman nasıl kurulur?
Kapsamlı kılavuzlar ve ayrıntılı kurulum videoları sağlıyoruz. Profesyonel satış sonrası teknik ekibimiz, herhangi bir soru veya endişeyi gidermek için sürekli destek ve rehberlik sunar.
Neden diğer tedarikçiler yerine bizden satın almalısınız?
Zhengzhou RST Machinery Equipment Co., Ltd. on yılı aşkın üretim uzmanlığına sahip kendi fabrikamızı işletmektedir. En uygun maliyet etkinliğini sağlayarak, özel üretim gereksinimlerinize ve saha koşullarınıza göre özelleştirilmiş ekipman seçimi sağlıyoruz.