| Brand Name: | RISITONG |
| Model Number: | RST-50B |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 9400-11000USD |
| Delivery Time: | 20 dni |
| Payment Terms: | T/T |
| Model | RST-50B |
|---|---|
| Liczba osi | 4 osie; typ złącza pionowego |
| Materiał konstrukcyjny | Stal węglowa |
| Dokładność pozycjonowania | ±0,2 mm |
| Zasięg roboczy | 2000 mm |
| Dotyczy produktów | Worki, pudła, beczki, kosze i inne regularne obiekty |
| Wydajność produkcji | 100-200 cykli/godzinę |
| Wysokość układania | 1,5 m - 2 m |