| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 9400-11000USD |
| Delivery Time: | 20 Gün |
| Payment Terms: | T/T |
Endüstriyel Robot Kol İşbirlikçi Robot Paletleme Tuğla İstifleyici
| Model | RST-50B |
|---|---|
| Tekrarlayan konumlandırma doğruluğu | ±0.2mm |
| Maksimum çalışma yarıçapı | 2000mm |
| Uygulanabilir tip | Çantalar, kutular, variller ve sepetler gibi düzenli nesneler |
| Dönüş açısı | 180° |
| Maksimum paletleme yüksekliği | 2m |
| Güç | 5KW |
| Voltaj | 220v50Hz veya özelleştirilebilir |