| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 9400-11000USD |
| Delivery Time: | 20 Hari |
| Payment Terms: | T/T |
Industrial Robotic Arm Collaborative Robot Palletizing Brick Stacker
| Model | RST-50B |
|---|---|
| Keakuratan penentuan posisi berulang | ± 0,2 mm |
| Radius kerja maksimum | 2000 mm |
| Jenis yang berlaku | Barang biasa seperti tas, kotak, tong dan keranjang |
| Sudut rotasi | 180° |
| Tinggi palletisasi maksimum | 2m |
| Kekuatan | 5KW |
| Tegangan | 220v50Hz atau disesuaikan |