| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 9400-11000USD |
| Delivery Time: | 20 dagen |
| Payment Terms: | T/T |
Industriële Robotarm Collaboratieve Robot Palletiseerder Baksteen Stapelaar
| Model | RST-50B |
|---|---|
| Herhalende positioneringsnauwkeurigheid | ±0,2 mm |
| Maximale werkradius | 2000 mm |
| Toepasselijk type | Regelmatige objecten zoals zakken, dozen, vaten en manden |
| Rotatiehoek | 180° |
| Maximale palletiseerhoogte | 2 m |
| Vermogen | 5 KW |
| Spanning | 220v50Hz of aanpasbaar |