| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 9400-11000USD |
| Delivery Time: | 20 dni |
| Payment Terms: | T/T |
Przemysłowe ramię robotyczne, robot współpracujący do paletyzacji, układarka cegieł
| Model | RST-50B |
|---|---|
| Dokładność powtarzalnego pozycjonowania | ±0,2 mm |
| Maksymalny promień roboczy | 2000 mm |
| Dotyczy typu | Regularne obiekty, takie jak torby, pudełka, beczki i kosze |
| Kąt obrotu | 180° |
| Maksymalna wysokość paletyzacji | 2 m |
| Moc | 5 kW |
| Napięcie | 220 V 50 Hz lub konfigurowalne |