| Brand Name: | RISITONG |
| Model Number: | RST-120B/180B/210B |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 13000-17000USD |
| Delivery Time: | 20 Gün |
| Payment Terms: | T/T |
| Marka Adı | Ruisitong |
|---|---|
| Uygulama | Yığılmış Mallar |
| Üretim Kapasitesi | Saatte 800 kez |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç | 3kW |
| Voltaj | 220V/380V özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 780 kg |
| Temel bileşenler | PLC, Motor |
| Yükleme Yüksekliği | 2400 mm |
| Maksimum Yük | 180 kg |