| Brand Name: | RISITONG |
| Model Number: | RST-120B/180B/210B |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 13000-17000USD |
| Delivery Time: | 20 dni |
| Payment Terms: | T/T |
| Nazwa marki | Ruisitong |
|---|---|
| Zastosowanie | Towary zestawione |
| Pojemność produkcyjna | 800 razy na godzinę |
| Gwarancja | 1 rok |
| Władza | 3 kW |
| napięcie | 220V/380V Dostosowywalne |
| Waga | 780 kg |
| Podstawowe składniki | PLC, silnik |
| Wysokość układania | 2400 mm |
| Maksymalne obciążenie | 180 kg |