| Brand Name: | RUISITONG |
| Model Number: | Robotik Kol |
| MOQ: | 1 |
| Price: | $15000 |
This High-Speed Servo-Driven Palletizing Robot Arm is engineered for versatile and demanding packaging lines that handle both secondary packaging like bottle cases and primary containers such as plastic pailsGelişmiş servo teknolojisini kullanarak, içecek, kimyasal,ve gıda endüstrileri.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Eksen sayısı | Dört eksen; Dikey eklemli tip |
| Malzeme | Karbon çelik |
| Maksimum Yük | 210kg, 120kg, 180kg |
| Tekrar konumlandırma doğruluğu | ±0,15 mm |
| Güç | 4.4 kW - 7 kW |
| Maksimum çalışma yarıçapı | 3100 mm |
| Dönüş açısı | 270° |
| Palletleme Yüksekliği | 1.6 - 2.4 metre |
| Paletleme Hızı | 600 - 800 döngü/saat |
| Çalışma ortam sıcaklığı | 0°C ~ 45°C |
| Makine ağırlığı | 700kg - 1400kg |
| Uygulanabilir Ürün Türleri | Çuvallar, kutular, fıçılar, sepetler ve benzer şekillerde |
| Uygulama Endüstrileri | İnşaat malzemeleri, yem, kimyasal, tahıl ve yağ, gıda, günlük kimyasallar, alkol, içecekler, ilaçlar, ev aletleri, 3C elektronikleri vb. |
Gelişmiş servo tahrikli hareket, sürekli yük istikrarı için titreşim ve ürün etkisini en aza indirerek paletleme hızını en üst düzeye çıkararak hızlı, doğru ve pürüzsüz döngüleri sağlar.
Tek bir robot hücresi, hem paketli kutuları hem de bireysel kovayı verimli bir şekilde paletize ederek, birden fazla ürün türü veya üretim süresi olan tesisler için esnek bir çözüm sunar.
Kolun gücü ve sapı tasarımı, deformasyon veya kayma olmadan dolu kafesler ve mühürlü kovaylar gibi kararlı, ağır yükleri güvenli bir şekilde kaldırmak ve yerleştirmek için tasarlanmıştır.
Depolanmış programlar, üretim değişimleri sırasında duraklama süresini önemli ölçüde azaltarak, vaka kalıpları ve kova yapılandırmaları arasında hızlı bir şekilde geçiş yapmayı sağlar.
Servo sistemleri, hareket ve boşluk dönemlerinde enerji kullanımını optimize ederken yüksek tork ve hassasiyet sağlar ve daha düşük işletme maliyetlerine katkıda bulunur.
10 yıldan fazla üretim deneyimiyle, özel üretim gereksinimlerinize uygun profesyonel çözümler sunuyoruz.Ekibimiz ekipman seçiminden satış sonrası servise kadar kapsamlı destek sunar..
Gereksinimlerinize en uygun ekipmanları profesyonel bilgi ve samimi hizmetle önereceğiz, en verimli üretim çözümünü sağlayacağız.