| Brand Name: | RUISITONG |
| Model Number: | Ρομποτικό βραχίονα για την παλετοποίηση |
| MOQ: | 1 |
| Price: | $15000 |
This High-Speed Servo-Driven Palletizing Robot Arm is engineered for versatile and demanding packaging lines that handle both secondary packaging like bottle cases and primary containers such as plastic pailsΧρησιμοποιώντας προηγμένη τεχνολογία servo, παρέχει εξαιρετική ταχύτητα, ακρίβεια και ευελιξία για μικτές ή ειδικές εφαρμογές παλέτισης υψηλής απόδοσης σε ποτά, χημικά,και τροφίμων.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Αριθμός αξόνων | 4 άξονες: κάθετος τύπου αρθρωτή |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα |
| Μέγιστο φορτίο | 210kg, 120kg, 180kg |
| Επαναλαμβάνετε την ακρίβεια θέσης | ± 0,15 χιλιοστά. |
| Δύναμη | 40,4 - 7 kW |
| Μέγιστη ακτίνα λειτουργίας | 3100 χιλιοστά |
| Γωνία περιστροφής | 270° |
| Μέγιστο ύψος παλετοποίησης | 1.6 - 2,4 μέτρα |
| Ταχύτητα παλετοποίησης | 600 - 800 κύκλοι/ώρα |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος λειτουργίας | 0°C ~ 45°C |
| Βάρος μηχανής | 700 kg - 1400 kg |
| Εφαρμόσιμοι τύποι προϊόντων | Άλλες συσκευές για την κατασκευή συσκευών που χρησιμοποιούνται για την κατασκευή συσκευών που χρησιμοποιούνται για την κατασκευή συσκευών για την κατασκευή οχημάτων |
| Βιομηχανίες εφαρμογής | Κατασκευαστικά υλικά, ζωοτροφές, χημικά, σιτηρά και πετρέλαιο, τρόφιμα, καθημερινά χημικά, αλκοόλ, ποτά, φαρμακευτικά προϊόντα, οικιακές συσκευές, ηλεκτρονικά 3C κλπ. |
Η προηγμένη κίνηση με κινητήρα servo εξασφαλίζει γρήγορους, ακριβείς και ομαλούς κύκλους, μεγιστοποιώντας την ταχύτητα παλέτισης, ελαχιστοποιώντας παράλληλα τις δονήσεις και την επίδραση του προϊόντος για σταθερή σταθερότητα φορτίου.
Ένα ενιαίο ρομποτικό κύτταρο παλλέτιζει αποτελεσματικά τόσο τις συσκευασμένες θήκες όσο και τις μεμονωμένες κουβάδες, προσφέροντας μια ευέλικτη λύση για εγκαταστάσεις με πολλαπλούς τύπους προϊόντων ή σειρές παραγωγής.
Η αντοχή του βραχίονα και το σχεδιασμό της λαβής είναι προσαρμοσμένα για να ανυψώνουν και να τοποθετούν με ασφάλεια σταθερά, βαριά φορτία όπως πλήρεις περιπτώσεις και σφραγισμένα κουβάδες χωρίς παραμόρφωση ή γλίστρωση.
Τα αποθηκευμένα προγράμματα επιτρέπουν την ταχεία αλλαγή μεταξύ των προτύπων των υποθέσεων και των διαμορφώσεων των κουβάδων, μειώνοντας δραστικά τον χρόνο στάσης λειτουργίας κατά τη διάρκεια των αλλαγών παραγωγής.
Τα συστήματα servo παρέχουν υψηλή ροπή και ακρίβεια, βελτιστοποιώντας παράλληλα τη χρήση ενέργειας κατά τη διάρκεια της κίνησης και των περιόδων αδρανής λειτουργίας, συμβάλλοντας σε χαμηλότερα λειτουργικά κόστη.
Με πάνω από 10 χρόνια κατασκευαστικής εμπειρίας, παρέχουμε επαγγελματικές λύσεις προσαρμοσμένες στις συγκεκριμένες απαιτήσεις παραγωγής σας.Η ομάδα μας προσφέρει ολοκληρωμένη υποστήριξη από την επιλογή του εξοπλισμού μέχρι την υπηρεσία μετά την πώληση.
Θα σας προτείνουμε τον πιο κατάλληλο εξοπλισμό για τις ανάγκες σας με επαγγελματική γνώση και ειλικρινή εξυπηρέτηση, παρέχοντας την πιο αποτελεσματική λύση παραγωγής.