| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 7-14 work days |
| Delivery Time: | 7-14 iş günü |
| Payment Terms: | T/T |
Hava flotasyonlu paketleme sistemleri, özellikle inşaat malzemeleri (çimento ve alçı tozu dahil), gıda ve ilaç sektörleri (süt tozu ve gıda katkı maddeleri gibi) ve gelişmiş kimyasal üretim (renklendiriciler ve enerji depolama malzemeleri gibi) gibi birçok endüstride yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu sistemler, üstün paketleme koşulları, kesin ölçüm doğruluğu ve optimum verimlilik gerektiren operasyonlar için özellikle değerlidir. Ortalama 3-6 aylık yatırım getirisi süresi ile bu gelişmiş sistemler, geleneksel paketleme operasyonlarını modernize etmek için tercih edilen çözümü temsil etmekte ve şu anda dökme toz paketleme pazar segmentine hakimdir.
| Menşe Yeri | Çin |
| Garanti | 1 Yıl |
| Paketleme Türü | Torbalar |
| Paketleme Malzemesi | Plastik, Kağıt |
| Otomatik Sınıf | Otomatik |
| Tahrik Tipi | Pnömatik |
| Voltaj | 220V |
| Boyut (U*G*Y) | 1500mm*700mm*1700mm |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Video Giden İnceleme | Sağlandı |
| Makine Test Raporu | Sağlandı |
| Çekirdek Bileşenler | Basınçlı Kap, Pompa |
| Ağırlık (KG) | 300 |
| Paketleme Detayları | Ürün Boyutuna Göre Paketleme |
| Tedarik Yeteneği | Fabrika Tedariği |
| Model | RST-100 |
| Anma Gerilimi | 220V 50HZ |
| Çalışma hava basıncı | 0.4-0.6mpa |
| Paketleme kalibresi | 60mm |
| Paketleme hızı | 300-480 torba/saat |
| Doğruluk | ±0.3kg |
| Paketleme torbası formu | Vana cebi |
| Paketleme ağırlığı | 5-50kg |
| Makine boyutu | 1500*700*1700mm |
| Makine hacmi | 1.8m³ |
| Makine ağırlığı | 360kg |
Çimento, kuru harç, macun tozu, uçucu kül, kireç tozu, kalsiyum karbonat, talk tozu, alçı tozu, bentonit, kaolin, kireç tozu, ağır kalsiyum tozu, kalsiyum oksit, kömür tozu, taş tozu, alümina, refrakter malzemeler, cevher tozu ve diğer toz ve ince taneciklerin otomatik ölçümü ve paketlenmesi.