| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 7-14 iş günü |
| Payment Terms: | T/T |
10-50 kg kuru harç, uçan kül, kireç tozu ambalajlama ve torbalama makinesi
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Doğum yeri | Çin |
| Garanti | 1 yıl |
| Paket Türü | Çantalar |
| Paketleme malzemesi | Plastik, Kağıt |
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |
| Sürülen Tipi | Pnömatik |
| Voltaj | 220V |
| Boyut ((L*W*H) | 1500mm*700mm*1700mm |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Video Çıkış Denetimi | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Temel bileşenler | Basınç Kapı, Pompa |
| Ağırlık (kg) | 300 |
| Paketleme Ayrıntıları | Ürünün Boyutuna Göre Paketleme |
| Tedarik Yeteneği | Fabrika Tedarikleri |
Pnömatik valf torba paketleme makinemiz kuru harç, kiriş tozu ve çeşitli diğer toz malzemelerini verimli bir şekilde paketlemek için tasarlanmıştır.Bu otomatik kum paketleme ekipmanları inşaat malzemeleri (çimento) için idealdir., alçı tozu), gıda ve ilaç (süt tozu, katkı maddeleri) ve yeni kimyasal malzemeler (pigmentler, pil malzemeleri).Geleneksel ambalaj sistemlerini yükseltmek için tercih edilen çözüm..
| Model | RST-100 |
|---|---|
| Adlık Voltaj | 220V 50HZ |
| Çalışma hava basıncı | 0.4-0.6mpa |
| Paket Kalibri | 60 mm |
| Paketleme Hızı | Saatte 300-480 torba |
| Doğruluk | ±0,3kg |
| Ambalaj torbası formu | Valf cebi |
| Paket ağırlığı | 5-50 kg |
| Makine Boyutu | 1500*700*1700mm |
| Makine hacmi | 1.8m3 |
| Makine ağırlığı | 360 kg |
Bu otomatik ölçüm ve ambalaj makinesi: