| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 20 Gün |
| Payment Terms: | T/T |
| Model | RST-130 |
|---|---|
| Adlık Voltaj | 220V |
| Adlık Güç | 220W |
| Serbestleme Kalibri | 57 mm |
| Paketleme Hızı | 180-240 torba/saat |
| Doğruluk | ±0,3kg |
| Paket ağırlığı | 5-50 kg |
| Makine Boyutu | 1500*660*2000mm |
| Paket | Çanta başına 10-50KG |