| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 20 dni |
| Payment Terms: | T/T |
| Model | RST-130 |
|---|---|
| Napęd nominalny | 220 V |
| Moc nominalna | 220 W |
| Kaliber wyładowania | 57 mm |
| Prędkość pakowania | 180-240 worków/godzinę |
| Dokładność | ± 0,3 kg |
| Waga opakowania | 5-50 kg |
| Wielkość maszyny | 1500*660*2000 mm |
| Pakiet | 10-50 kg na torebkę |