| Brand Name: | RST |
| Model Number: | RST-130 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 7-10 iş günü |
| Payment Terms: | T/T |
Özel ultrasonik ambalaj makinesi, otomatik tartma yeteneği ve endüstriyel torba işleme yeteneği ile seramik kiremit yapıştırıcı toz doldurma için tasarlanmıştır.Gelişmiş ultrasonik mühürleme teknolojisi ile çalıştırılması kolay.
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Uygulanabilir Malzemeler | Endüstriyel tozlar |
| Mühürleme yöntemi | Ultrasonik sıcak erimiş mühürleme |
| Paketleme Alanı | 10kg ~ 50kg/çanta |
| Ambalajın Doğruluğu | 0.1% ~ 0.3% |
| Paketleme Hızı | Dakikada 4-6 torba |
| Güç Gereksinimleri | 220V/380V (bölgelere göre ayarlanabilir) |
| Güç tüketimi | 200W/4KW (bölgelere göre ayarlanabilir) |
| Gaz Kaynağı Gereksinimleri | 0.6~0.8MPa |
| Besleme sistemi | Vibratörle ölçme ve titreşimden desteklenen boşaltma |
| Ağırlık | 450 kg |
| Boyutları | 1500 mm × 660 mm × 2000 mm |
Mantar ultrasonik ambalaj makinesi öz teknolojisi olarak ultrasonik yüksek frekanslı titreşim kullanır.Tozlu/kranüler inşaat malzemesi torba ağzının moleküler sürtünme ısı üretimi yoluyla anında füzyon olmasını sağlar, yüksek yoğunluklu mühürlü bir arayüz oluşturur.
Zhengzhou Ruisitong Makine Ekipmanı Şirketi, Zhengzhou Şehrinde bulunan profesyonel bir üretici olup, Ar-Ge, üretim ve satışları entegre etmektedir.Biz granül toz ambalaj makineleri ve montaj hatları uzmanlaşmış, kuru toz haşere ekipmanları ve akıllı paletizerler.
On yıldan fazla endüstri üretim deneyimi ile, sürekli olarak yükseltilmiş ürünlerimiz inşaat malzemeleri, süt tozu, gıda, kimyasal endüstri ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.Ürünlerimiz ülke çapında iyi satılıyor ve ABD dahil 30'dan fazla ülkeye ihraç ediliyor., Kanada, Avustralya, Fransa, Almanya ve diğerleri.
Müşterilerimiz için makul çözümler tasarlayarak, hassas üretim ve hizmet ilkesi ilkelerine bağlıyız.