| Brand Name: | RST |
| Model Number: | Rst-130 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 7-10 εργάσιμες ημέρες |
| Payment Terms: | T/T |
Ειδική συσκευασία υπερήχων που έχει σχεδιαστεί για τη συμπλήρωση σε σκόνη από αυτοκόλλητα στερεόστρωμα κεραμικών πλακών με δυνατότητες αυτόματης ζύγισης και χειρισμού βιομηχανικών σακουλών.Εύκολη λειτουργία με προηγμένη τεχνολογία σφράγισης με υπερήχους.
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Εφαρμόσιμα υλικά | Βιομηχανικές σκόνες |
| Μέθοδος σφράγισης | Υπερήχθης σφράγιση θερμής τήξης |
| Περιοχή συσκευασίας | 10 kg ~ 50 kg ανά σακούλα |
| Ακριβότητα συσκευασίας | 00,1% ~ 0,3% |
| Ταχύτητα συσκευασίας | 4-6 σακούλες/λεπτο |
| Απαιτήσεις ισχύος | 220V/380V (προσαρμόζεται ανάλογα με τις περιοχές) |
| Κατανάλωση ενέργειας | 200W/4KW (προσαρμόζεται ανάλογα με την περιοχή) |
| Απαιτήσεις για την πηγή αερίου | 00,6 έως 0,8 MPa |
| Σύστημα τροφοδοσίας | Μετρητής βιδών και υποβοηθούμενη από δονήσεις αποτύπωση |
| Βάρος | 450 κιλά |
| Μέγεθος | 1500 mm × 660 mm × 2000 mm |
Η μηχανή συσκευασίας με υπερηχογράφημα με κονίαμα χρησιμοποιεί υπερηχογραφικές δονήσεις υψηλής συχνότητας ως βασική τεχνολογία,που επιτρέπει την άμεση σύντηξη των στόμων των σάκων δομικών υλικών σε σκόνη/σφαιρίδια μέσω της παραγωγής θερμότητας από μοριακή τριβή, δημιουργώντας μια σφραγισμένη διεπαφή υψηλής πυκνότητας.
Η Zhengzhou Ruisitong Machinery Equipment Co., Ltd είναι ένας επαγγελματίας κατασκευαστής που βρίσκεται στην πόλη Zhengzhou, ενσωματώνοντας την έρευνα και ανάπτυξη, την παραγωγή και τις πωλήσεις.Ειδικευόμαστε σε συσκευασίες σκόνης κόκκων και σε γραμμές συναρμολόγησης, εξοπλισμός ξηρού κονιοφόρου, και ευφυείς παλετιστές.
Με πάνω από δέκα χρόνια εμπειρίας στην βιομηχανική παραγωγή, τα συνεχώς αναβαθμισμένα προϊόντα μας χρησιμοποιούνται ευρέως σε οικοδομικά υλικά, γάλα σε σκόνη, τρόφιμα, χημική βιομηχανία και άλλους τομείς.Τα προϊόντα μας πωλούνται καλά σε όλη τη χώρα και εξάγονται σε περισσότερες από 30 χώρες, συμπεριλαμβανομένων των ΗΠΑ., Καναδά, Αυστραλίας, Γαλλίας, Γερμανίας και πολλών άλλων.
Ακολουθούμε τις αρχές της ακριβούς κατασκευής και της υπηρεσίας, σχεδιάζοντας λογικές λύσεις για τους πελάτες.