| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 20 Gün |
| Payment Terms: | T/T |
Otomatik 25kg Kum Doldurma Çimento Alçak Çuvallama Kuru Toz Valf Paketleme Makinesi
Hava yüzen valf ağız ambalaj makinesi, sement, alçı tozu, talk tozu, kireç tozu, çinko oksit, alümina tozu, titanyum dioksit, kuru harç gibi mineral tozların ambalajlanması için yaygın olarak kullanılır,kuru alçı, dolgu, kalsiyum karbonat, sodyum sülfat, kaolin, mika, barium sülfat, hafif kalsiyum, silikon toz, kum dökme, incil taşı, silikon ve karbon siyah.
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj | 220V 50HZ |
| Çalışma hava basıncı | 0.4-0.6mpa |
| Paket kalibri | 60 mm |
| Paketleme hızı | Saatte 300-480 torba |
| Ambalaj torbası formu | Valf cebi |
| Paket ağırlığı | 5-50 kg |
| Makine boyutu | 1500*700*1700mm |
| Makine hacmi | 1.8m3 |
| Makine ağırlığı | 360 kg |
Çimento, kuru harç, kiriş tozu, uçan kül, kireç tozu, kalsiyum karbonat, talk tozu, gips tozu, bentonit, kaolin, kireç tozu, ağır kalsiyum tozu,kalsiyum oksit, kömür tozu, taş tozu, alümina, ateşe dayanıklı malzemeler, cevher tozu ve diğer tozlar ve ince parçacıklar.
Pnömatik valf ağzı ambalaj makinesi, büyük oranda ve iyi akışkanlıkta tozlu ve granüler malzemelerin ambalajlanması için uygundur.Ve basınçlı hava kapalı konteynerdeki malzemeleri atomizerden sıvılaştırır., böylece taşıma malzemelerinin fonksiyonunu gerçekleştirmek için.Düzgün ambalaj doğruluğu ve hızı elde etmek için ambalaj malzemelerinin besleme miktarı kontrol edilebilir..
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Model | RST-100 |
| İsimlendirilmiş voltaj | 220V 50HZ |
| Çalışma hava basıncı | 0.4-0.6mpa |
| Paket kalibri | 60 mm |
| Paketleme hızı | Saatte 300-480 torba |
| Doğruluk | ±0,3kg |
| Ambalaj torbası formu | Valf cebi |
| Paket ağırlığı | 5-50 kg |
| Makine boyutu | 1500*700*1700mm |
| Makine hacmi | 1.8m3 |
| Makine ağırlığı | 360 kg |