| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 20 dni |
| Payment Terms: | T/T |
Automatyczna maszyna do wypełniania piasku z cementem gipsowym, do pakowania suchego proszku
Maszyna do pakowania węzłów z wałkiem powietrza jest szeroko stosowana do pakowania proszków mineralnych, takich jak cement, proszek gipsowy, proszek talkowy, proszek wapnia, tlenek cynku, proszek aluminowy, dwutlenek tytanu, suchy zaprawa,suchy gips, wypełniacz, węglan wapnia, siarczan sodu, kaolina, błyskawica, siarczan baru, lekki wapń, proszek krzemowy, odlewy piaskowe, kamienie perłowe, krzemionka i czarny węgiel.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Nomienne napięcie | 220V 50HZ |
| Ciśnienie powietrza roboczego | 00,4-0,6mpa |
| Kaliber opakowania | 60 mm |
| Prędkość pakowania | 300-480 worków/godzinę |
| Formularz worka opakowaniowego | Pojemnik zaworu |
| Waga opakowania | 5-50 kg |
| Rozmiar maszyny | 1500*700*1700 mm |
| Pojemność maszyny | 10,8 m3 |
| Masa maszyny | 360 kg |
Automatyczne pomiar i pakowanie cementu, suchej muszli, proszku masty, popiołu lotnego, proszku wapnia, węglanu wapnia, proszku talku, proszku gipsowego, bentonitu, kaolinu, proszku wapnia, proszku ciężkiego wapnia,tlenek wapnia, proszek węglowy, proszek kamienny, tlenek glinu, materiały ogniotrwałe, proszek rudy i inne proszki i drobne cząstki.
Maszyna do pakowania węzłów z zaworu pneumatycznego nadaje się do pakowania materiałów proszkowych i ziarnistych o dużej proporcji i dobrej płynności.a ciśnione powietrze sprawia, że materiały w zamkniętym pojemniku płynne przez atomizer, aby zrealizować funkcję przenoszenia materiałów.ilość podawanej ilości materiałów opakowaniowych może być kontrolowana w celu osiągnięcia stabilnej dokładności i szybkości opakowania.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Model | RST-100 |
| Nomienne napięcie | 220V 50HZ |
| Ciśnienie powietrza roboczego | 00,4-0,6mpa |
| Kaliber opakowania | 60 mm |
| Prędkość pakowania | 300-480 worków/godzinę |
| Dokładność | ± 0,3 kg |
| Formularz worka opakowaniowego | Pojemnik zaworu |
| Waga opakowania | 5-50 kg |
| Rozmiar maszyny | 1500*700*1700 mm |
| Pojemność maszyny | 10,8 m3 |
| Masa maszyny | 360 kg |