| Brand Name: | RST |
| Model Number: | RST-120 : RST-180 : RST-210 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 11000-17000USD |
| Delivery Time: | 20 Gün |
| Payment Terms: | T/T |
Otomatik Robot Kol Yükleyici karton, torba, varil ve şişeleri hassasiyetle ve verimli bir şekilde kullanmak için tasarlanmıştır.Bu endüstriyel sınıflı paletizer, otomatik yığma ve çıkarma işlemleri için gelişmiş robot teknolojisini kullanıyor.
| Özellik | Spesifikasyon |
|---|---|
| Özellikleri | Doğru Anlama |
| Uygulama | Yığılmış Mallar |
| Üretim Kapasitesi | Saatte 800 kez |
| Voltaj | 380V özelleştirilebilir |
| Yükleme Yüksekliği | 3100 mm |
| Maksimum Yük | 120kg; 180kg; 210kg |
| Çalışma Yarıçapı | 3220mm |
| Temel bileşenler | PLC, Motor |
| Garanti | Yaşam boyu uzaktan garanti |
Zhengzhou Ruisitong Makine Ekipmanı Şirketi, endüstri deneyiminin on yıldan fazla bir süreli profesyonel bir üreticidir.Kuru toz haşere ekipmanları, ve akıllı paletizerler.
Ürünlerimiz ABD, Kanada, Avustralya ve Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere 30'dan fazla ülkeye ihraç edilmektedir.Her müşteri için özelleştirilmiş çözümler sağlamak.
ISO9001 kalite denetimini ve CE sertifikasını geçtik. Tüm ekipmanlar teslimattan önce güvenilirliği sağlamak için üç günlük sürekli çalışma testleri de dahil olmak üzere sıkı fabrika testlerinden geçiyor.