| Brand Name: | RST |
| Model Number: | RST-120 : RST-180 : RST-210 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 11000-17000USD |
| Delivery Time: | 20 dni |
| Payment Terms: | T/T |
Automatyczny robot z ramieniem, zaprojektowany do precyzyjnego i wydajnego obsługi kartonów, toreb, beczek i butelek.Ten przemysłowy paletyzator wykorzystuje zaawansowaną technologię robotyczną do zautomatyzowanego układania i rozkładania.
| Cechy | Specyfikacja |
|---|---|
| Cechy | Dokładne zrozumienie |
| Zastosowanie | Towary zestawione |
| Pojemność produkcyjna | 800 razy na godzinę |
| napięcie | 380V Dostosowywalne |
| Wysokość układania | 3100 mm |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg; 180 kg; 210 kg |
| Promień pracy | 3220 mm |
| Podstawowe składniki | PLC, silnik |
| Gwarancja | Życiowa gwarancja zdalna |
Zhengzhou Ruisitong Machinery Equipment Co., Ltd jest profesjonalnym producentem z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży.sprzęt do suszenia miedzi proszkowych, i inteligentnych paletyzatorów.
Nasze produkty są eksportowane do ponad 30 krajów, w tym USA, Kanady, Australii i krajów europejskich.zapewnienie dostosowanych rozwiązań dla każdego klienta.
Wszystkie urządzenia podlegają rygorystycznym testom fabrycznym przed dostawą, w tym trzydniowym ciągłym testom operacyjnym w celu zapewnienia niezawodności.