| Brand Name: | RST |
| Model Number: | RST-120: RST-180: RST-210 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 11000-17000USD |
| Delivery Time: | 20 Ημέρες |
| Payment Terms: | T/T |
Ο Αυτόματος Στοιβαστής Παλετών με Ρομποτικό Βραχίονα έχει σχεδιαστεί για τον χειρισμό χαρτοκιβωτίων, σάκων, βαρελιών και φιαλών με ακρίβεια και αποδοτικότητα. Αυτός ο βιομηχανικός παλετοποιητής χρησιμοποιεί προηγμένη ρομποτική τεχνολογία για αυτοματοποιημένες εργασίες στοίβαξης και ξεστοίβαξης.
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Ακριβής Σύλληψη |
| Εφαρμογή | Στοιβαγμένα Εμπορεύματα |
| Παραγωγική Ικανότητα | 800 Φορές ανά Ώρα |
| Τάση | 380V Προσαρμόσιμο |
| Ύψος Στοίβαξης | 3100mm |
| Μέγιστο Φορτίο | 120kg; 180kg; 210kg |
| Ακτίνα Εργασίας | 3220mm |
| Βασικά Εξαρτήματα | PLC, Μηχανή |
| Εγγύηση | Δια βίου Απομακρυσμένη Εγγύηση |
Η Zhengzhou Ruisitong Machinery Equipment Co., Ltd είναι επαγγελματίας κατασκευαστής με πάνω από δέκα χρόνια εμπειρίας στον κλάδο. Ειδικευόμαστε σε μηχανές συσκευασίας κόκκων και σκόνης, εξοπλισμό ξηρής κονίας και ευφυείς παλετοποιητές.
Τα προϊόντα μας εξάγονται σε περισσότερες από 30 χώρες, συμπεριλαμβανομένων των ΗΠΑ, του Καναδά, της Αυστραλίας και ευρωπαϊκών χωρών. Τηρούμε την αρχή της ακριβούς κατασκευής και της πρώτης εξυπηρέτησης, παρέχοντας προσαρμοσμένες λύσεις για κάθε πελάτη.
Έχουμε περάσει την επιθεώρηση ποιότητας ISO9001 και την πιστοποίηση CE. Όλος ο εξοπλισμός υποβάλλεται σε αυστηρές δοκιμές στο εργοστάσιο πριν από την παράδοση, συμπεριλαμβανομένων δοκιμών συνεχούς λειτουργίας τριών ημερών για τη διασφάλιση της αξιοπιστίας.