| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 9400-11000USD |
| Delivery Time: | 20 Gün |
| Payment Terms: | T/T |
Yüksek hassasiyetli paletleme robot kolu pirinç yığıcı sepet yığma taşıyıcı
Sütun palet aygıtı, taşıyıcı, karton düzenleme sistemi, palet barındırıcı, tam katman tutma, palet dağıtıcısı, tam palet taşıyıcı, boş palet taşıyıcı ve kontrol sisteminden oluşur.
Silindirik robot palet cihazı, sabit, şişirilmiş veya tozlu ürün içeren torbaları tutabilir, böylece üst ve yanları boyunca tabakalar kısmen üst üste gelebilir,Böylece esnek biçimi değiştiriyor.
Genellikle bira, içecekler, ilaç ve diğer endüstrilerde üretim hatlarının arka ucundaki tam katmanlı paletler için kullanılır.Yatay hareket ve dikey dönüş.
| Model | RST-50B |
|---|---|
| Çapların sayısı | Dört eksen; Dikey eklem tipi |
| Tekrarlanan konumlandırma doğruluğu | ±0,2 mm |
| Maksimum çalışma yarıçapı | 2000mm |
| Uygulanabilir tip | Çantalar, kutular, fıçılar ve sepetler gibi normal nesneler |
| Dönüş açısı | 180° |
| Paletleme hızı | 400-500 kez/saat |
| Makine boyutu | 2400 mm × 800 mm × 3000 mm |
Bu üretim hattını 10 yıldan uzun süredir yapıyoruz.
Fabrika denetimi başarıyla tamamlandıktan sonra makineyi teslim ederiz. Kendi kalite kontrol departmanımız var. Teslimattan önce makineyi üç gün boyunca sorunsuz çalıştırmalıyız.Bize malzemelerinizi gönderebilirsiniz.İhtiyaç duyulduğunda video çekeceğiz.
Müşterilerin makineyi kurmasına yardımcı olmak için el kitapları ve detaylı videolar sağlayacağız. Aynı zamanda, profesyonel bir satış sonrası teknik ekibimiz var,Size sabırla yol gösterecek ve sorularınızı cevaplayacaktır.Satış sonrası sorunlar için endişelenmenize gerek yok.
Zhengzhou RST Makine Aletleri Şirketi, kendi fabrikası ve on yıldan fazla üretim deneyimi olan bir üretici.Sizin için en uygun ve uygun maliyetli ekipmanları gerçek üretim durumunuza ve sitenin koşullarına göre eşleştirip seçeceğiz.