| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 9400-11000USD |
| Delivery Time: | 20 dni |
| Payment Terms: | T/T |
Precyzyjny robot paletyzujący, stos worków ryżowych, przenośnik do układania koszy
Urządzenie do paletyzacji kolumnowej składa się z przenośnika, systemu układania kartonów, hosta paletyzującego, kompletnego chwytaka warstw, dystrybutora palet, kompletnego przenośnika palet, przenośnika pustych palet i systemu sterowania.
Cylindryczny robot paletyzujący może obsługiwać worki zawierające stabilne, napompowane lub proszkowe produkty, dzięki czemu warstwy wzdłuż góry i boków mogą częściowo się nakładać, zmieniając w ten sposób elastyczny format.
Jest on głównie stosowany do paletyzacji pełnych warstw na końcu linii produkcyjnych w przemyśle piwowarskim, napojów, farmaceutycznym i innych. Posiada trzy stopnie swobody, a mianowicie ruch pionowy, ruch poziomy i obrót pionowy.
| Model | RST-50B |
|---|---|
| Liczba osi | 4 osie; typ przegubowy pionowy |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania | ±0,2 mm |
| Maksymalny promień roboczy | 2000 mm |
| Dotyczy typu | Regularne obiekty, takie jak worki, pudełka, beczki i kosze |
| Kąt obrotu | 180° |
| Prędkość paletyzacji | 400-500 razy/godzinę |
| Rozmiar maszyny | 2400 mm × 800 mm × 3000 mm |
Jesteśmy producentami. Zajmujemy się tą linią produkcyjną od ponad 10 lat.
Zazwyczaj dostarczamy maszynę po pomyślnym odbiorze fabrycznym. Posiadamy własny dział kontroli jakości. Przed dostawą musimy uruchomić maszynę przez trzy dni bez żadnych problemów. Mogą Państwo przesłać nam swoje materiały, a my wykonamy filmy zgodnie z potrzebami.
Dostarczymy instrukcje i szczegółowe filmy, aby pomóc klientom w instalacji maszyny. Jednocześnie posiadamy profesjonalny zespół techniczny ds. obsługi posprzedażnej, który cierpliwie poprowadzi Państwa i odpowie na Państwa pytania w dowolnym momencie. Nie muszą się Państwo martwić o problemy posprzedażne. Serwis zawsze był naszą zaletą.
Zhengzhou RST Machinery Equipment Co., Ltd. jest producentem z własną fabryką i ponad dziesięcioletnim doświadczeniem produkcyjnym. Dopasujemy i dobierzemy najbardziej odpowiedni i opłacalny sprzęt dla Państwa zgodnie z Państwa rzeczywistą sytuacją produkcyjną i warunkami terenowymi.