| Brand Name: | RUISITONG |
| Model Number: | RST-50B-180 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | $15000 |
| Model | RST-50B-180 |
|---|---|
| Eksen sayısı | Dört eksen; dikey yapay |
| Malzeme | Karbon çelik |
| Maksimum Yük | 50 kg |
| Tekrar konumlandırma doğruluğu | ±0,2 mm |
| Güç | 5KW |
| Maksimum çalışma yarıçapı | 2000mm |
| Dönüş açısı | 180° |
| Palletleme Yüksekliği | 1.6m - 1.8m |
| Paletleme Hızı | 400 - 500 döngü/saat |
| Makine Boyutları (L × W × H) | 2500 mm × 400 mm × 2920 mm |
| Makine ağırlığı | 900 kg |
| Uygulanabilir türler | Çantalar, kutular, fıçılar, sepetler ve diğer normal nesneler |
| Uygulama Alanları | İnşaat malzemeleri, yem, kimyasallar, tahıl ve yağ, gıda, günlük kimyasallar, alkol, içecekler, ilaçlar, ev aletleri, 3C elektronikleri vb. |