| Brand Name: | RUISITONG |
| Model Number: | RST-50B-180 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | $15000 |
| Model | RST-50B-180 |
|---|---|
| Liczba Osi | 4-osiowy; Pionowy przegubowy |
| Materiał | Stal węglowa |
| Maksymalne obciążenie | 50 kg |
| Dokładność powtarzalności pozycjonowania | ±0,2 mm |
| Moc | 5 KW |
| Maksymalny promień roboczy | 2000 mm |
| Kąt obrotu | 180° |
| Maksymalna wysokość paletyzacji | 1,6 m - 1,8 m |
| Prędkość paletyzacji | 400 - 500 cykli/godzinę |
| Wymiary maszyny (dł. × szer. × wys.) | 2500 mm × 400 mm × 2920 mm |
| Waga maszyny | 900 kg |
| Dotyczy typów | Worki, pudła, beczki, kosze i inne regularne obiekty |
| Pola zastosowań | Materiały budowlane, pasze, chemikalia, zboża i oleje, żywność, chemikalia codziennego użytku, alkohol, napoje, farmaceutyki, sprzęt AGD, elektronika 3C itp. |